Случайные отзывы

Михась о пабе Frau Muller:

Веселый интерьер, вкусное пиво и кухня.

Обслуживание скорее хорошее, чем посредственное.

Цены более-менее демократичные, но оправданы.

Рекомендую.

Михась о баре Бочка:

Хорошее заведение. Достойный экземпляр своей сети.

Вкусное пиво, хорошая кухня.

Минус - зал со сценой во время концерта превращается в поле для разрыва барабанных перепонок :) не круто.

Но в целом - для компании отличное место: недорого и вкусно.

Иван о кафе-баре BeerЛога :
Ужасный сервис((((персонал менять надо товарищи !!!Обсчитывают и значительно уменьшились порции ,хотя может и в процесса подачи уменьшают???
Наталія о кофейне Кофе тайм:
Після останнього візиту у Ваш заклад (27.07.2013), що розташований неподалік від Майдану Незалежності була дуже розчарована, адже відвідую його постійно раз в тиждень. Раніше із задоволенням заходила сюди відпочити - і обслуговування було приємним та на належному рівні (завжди чемні і уважні офіціанти), і страви приготовані відповідно добре. Що ж мене негативно вразило? Прийшла я зі своїм знайомим, сіли за столик №25, прочекали на офіціанта 10 хвилин - ніхто не підійшов і не взяв замовлення (хоча перед цим на вході і біля каси всі чемно привіталися), я пішла запитала, чи до нас сьогодні хтось підійде чи потрібно робити замовлення біля барної стійки, сказали: "Зараз прийде офіціант". Через декілька хвилин прийшла дівчина (на бейджику було написано адміністратор) без ручки та блокноту і прийняла замовлення, сказавши, що у неї чудова пам'ять і вона все запам’ятає так. Ми зробили замовлення, неодноразово наголосивши на тому, щоб один салат принесли без олії; а також попросили спочатку подати салати, а потім французький омлет. Через хвилин 20-30 приходить інший офіціант і, не накривши стіл серветками та не поклавши прибори, ставить омлет і сир-фрі. Запитавши, де ж серветки на стіл та прибори, була отримана відповідь, що він не обслуговує наший столик і це мав зробити інший офіціант, але потім все приніс. Салати ми чекали після цього ще хвилин десять, а в цей час наш омлет прохолоняв (А МИ Ж ЙОГО ПРОСИЛИ ПОДАТИ ПІСЛЯ САЛАТУ!!!). Приносять нам 2 грецьких салати і... ОБИДВА З ОЛІЄЮ!!! Потім нашу увагу привернула рекламка десертів на столику - вирішили замовити морозиво PEACH BOOM і попросили принести відразу, щоб потроху розтавало. Через деякий час прибігає до нас із задоволеною посмішкою офіціант зі склянкою зеленого коктейлю в руках. Коли я запитала ЩО ЦЕ? почула горду відповідь ВАШ ПІЧ! Я відповіла, що МИ Ж ЗАМОВЛЯЛИ МОРОЗИВО!, офіціант зніяковівши відповів: "Так, я знаю" і побіг міняти коктейль на морозиво. І ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ - НА ЦЬОМУ НАШІ "ПРИГОДИ" НЕ ЗАКІНЧИЛИСЯ! :)
Lucas о ресторане Сутра:
I need to charge up my phone avodart generic available date Mali recorded six deaths from Ebola, which, according to World Health Organization data, has killed more than 8,400 people in neighboring Guinea, Sierra Leone and Liberia in the worst epidemic of the viral haemorrhagic fever on record.

Новости Pubs.org.ua


Добавлено новое заведение Private Elling


Добавлено новое заведение Четыре болгарина


Добавлено новое заведение Рег-таймКиев. Добавлен паб.
31 октября 2012

Добавлено новое заведение VIKONT


Добавлено новое заведение Гоголь-Моголь


Добавлено новое заведение ЇстиПитиБар


Киев. Добавлен кафе.
18 октября 2012

Добавлено новое заведение La Cantina


Киев. Добавлен кафе.
18 октября 2012

Добавлено новое заведение La Cantina


Киев. Добавлен кафе.
18 октября 2012

Добавлено новое заведение La Cantina


Aroma espresso bar продолжает развитие в Украине - уже в конце 2012 года откроется четвертое отделение сети. Новая и яркая городская кофейня начнет работать в ультрасовременном торгово-развлекательном комплексе «Ocean Plaza» в сердце Киева.
Добавлено новое заведение OOPEN


Добавлено новое заведение shade cafe мясо/виноРекламодателям       Пешие походы и путешествия © 2010 - 2019. Все права защищены. Pubs.org.ua Напишите нам       Ищем модераторов