Выберите город: Киев Полтава Львов Одесса Харьков Винница Черновцы Бердянск Луцк Донецк Черкассы Сумы Луганск Москва

Сеть !Fest

Мережа концептуальних авторських ресторанів «!ФЕСТ» - це низка креативних ресторанів з оригінальними концепціями, заснована 2007 року у Львові. Сміливі проекти та їх професійна реалізація робить Компанію унікальною. Вже перший проект - ресторан «Криївка», приніс великий успіх по всій Україні та за її межами, за перший місяць роботи його відвідало більше 50 тисяч осіб і протягом року це число не зменшилось.

На сьогодні існує 17 закладів Компанії в різноманітних оригінальних стилях та форматах, що розташовані в найбільш прохідних центральних місцях Львова: ресторан «Криївка» (пл.Ринок), «Мазох-cafe» (вул. Сербська), Кав'ярня «Старенький трамвай» (пл. Галицька), Відкрита кав'ярня «Діана на Ринку» (пл.Ринок), суші-кнайпа «Маки» (вул. Архітекторська), Галицька Жидівська кнайпа «Під Золотою Розою» (вул. Староєврейська), Ресторація-музей «Гасова лямпа» (вул. Вірменська), Фестиваль-ресторація «Лівий берег» (Львівська Опера, underground),  «Найдорожча ресторація Галичини»,  «Львівська майстерня шоколаду» та її крамниці, «Дім Легенд», «Перша Грильова Ресторація М'яса та Справедливости», Літня кнайпа «Двері в...», «ЗЕНИК. Пиво з дерунами», «ЗЕНИК. Гламур», «Львівська копальня кави», «Міська пекарня штруделів та сирників», сувенірна крамниця  «Львівські цяцьки» та протягом наступних років заплановане відкриття нових концептуальних закладів.

Відвідуваність та популярність існуючих ресторанів є однією з найбільших в Західній Україні, вони привернули увагу української преси, а також міжнародних каналів та видань різних країн світу: Польщі, Словаччини, Росії, США, Зімбабви, Угорщини, Франції...

Популярності та позитивному іміджу ресторанних проектів Компанії сприяє її активна позиція, участь в культурному та туристичному житті міста, в проведенні відкритих заходів, в участі та підтримці прогресивних міських подій та ініціатив.

http://fest.lviv.ua

Последние отзывы.

vovaivova о ресторан-баре Криївка:
Завтра еду во Львов на один день в КРАИВКУ. Если национализм переплюнет сервис- то грустно, а, - наоборот,- то слава УКРАИНЕ !
Алла о ресторан-баре Криївка:
Вчера вернулись из Львова, в котором были первый раз. В последний вечер перед отъездом посетили "Криївку". Получили массу приятных впечатлений! Даже, стоя в очереди, чтобы попасть в "Криївку", нахохотались - народ попался веселый, положительно настроенный. Кстати, в очереди говорили и на украинском, и на русском, и на английском и все прекрасно понимали друг друга. "Медовуха" на входе оказалась очень вкусная, моя дочь вообще не пьет алкогольных напитков и никто ее не заставлял. Внутри интерьер прикольный, мы сидели в комнате радистов, на стене куча каких-то приборов сверкала горящими лампочками, рядом лежали наушники. Представление с поиском москаликів было интересное и юморное. Официантка (имя ее я без очков не рассмотрела) очень вежливая, улыбчивая и приятная девочка обслужила быстро. Блюда вкусные и порции большие. Все очень нам понравилось!
Александр о ресторан-баре Криївка:
Я с женой приехал с Днепропетровска во Львов посмотреть на достопримечательности города.Мы в интернете нашли адрес Криивки: площадь рынок 14(это было около 15.00 05.03.2013).Когда пришли по адресу и приоткрыли дверь,то я забыл сказать"пароль",тогда охранник в грубой форме сказал"шо вы тут шукаете?",я сказал что ищем Криивку,на что он повышенным и хамским тоном сказал что это библиотека,а то что мы ищем -где то дальше.Он нагло выставил нас за двери.Я не сомневался что мы нашли то что искали,и ещё верил что это всё было шуткой и охранник сейчас нас догонит и позовёт в заведение,но этого не произошло.Уважаемые львовяне! Вы меня извините,но после всего этого я стал негативно относиться ко всему Львову в целом.Где же репутация заведения? Куда смотрит начальство службы охраны.Во первых я не москаль,а такой же украинец,как и то быдло в форме охранника,а во вторых я сам по профессии охранник,но за такую выходку меня бы уже давно выгнали б с работы.Во всём всегда нужно искать какой то компромисс,а не по простому вытолкать людей в шею.Я просто не завидую этому быдлу оказаться в Днепропетровске!
Konov о арт-кафе Мазох-кафе:
Загалом кафе досить не погане. Інтер’єр не стандартний і відповідає назві закладу. Дуже оригінальне меню, назви страв та випивки. Тут вас можуть відшмагати батогом, накапати на вас воском, заставити робити щось пошле, але звісно все в міру. Не сподобалась кухня, оцінюю на 5 з 10. Як на мене відповідність ціни і якості теж не дуже. Занадто все дорого. Врятовує все атмосфера даного закладу та милі офіціантки. Будучи там з друзями, кожного з нас "приголубили" батогом та заставляли під час цього викрикувати різні слова чи зображати кота. Відвідувати краще ввечері, десь після дев’ятої години, коли там побільше людей) Словом, досить непогано, спогади залишуться на все життя. Раджу відвідати, хоча б подивитись на все це)
Наталія о ресторан-баре Криївка:
Були 5 липня , сподобалось, смачно і не дорого ! Дітям було дуже цікаво і страви можна підібрати для дітей , обслуговування чудове і атмосфера також. А з вбиральнею треба щось робити.

Все заведения сети в Украине

"Криївка"
Львов, пл. Рынок, 14

"Гасова лямпа"
Львов, ул. Армянская, 20
Работает: ПН-ВС: 11:00-02:00,

"Мазох-кафе"
Львов, ул. Сербская, 7
Работает: ПН-ВС: 11:00-02:00,

"Старенький трамвай"
Львов, пл. Галицкая, 0
Работает: ПН-ВС: 10:00-до последнего клиента,

"Біля Діани на Ринку"
Львов, пл. Ринок, 0
Работает: ПН-ВС: 10:00-до последнего клиента,

"Перша Львівська Грильова Ресторація М'яса та Справедливості"
Львов, ул. Валова, 20
Работает: ПН-ВС: 11:00-02:00,

"Под Золотой Розой"
Львов, ул. Староеврейська, 37
Работает: ПН-ВС: 11:00-02:00,

"Найдорожча ресторация Галичини"
Львов, площадь Рынок, 14
Работает: ПН-ВС: 11:00-02:00,


Рекламодателям       Пешие походы и путешествия © 2010 - 2019. Все права защищены. Pubs.org.ua Напишите нам       Ищем модераторов