Выберите город: Киев Полтава Львов Одесса Харьков Винница Черновцы Бердянск Луцк Донецк Черкассы Сумы Луганск Москва

Сеть Solo Pizza


Последние отзывы.

Руслана о пиццерии Solo Pizza:
Мене просто вражають люди які не розуміють,що таке працювати у закладах подібних до Соло.Як то кажуть "Спочатку спробуй сам,а потім засуджуй".Хлопці та дівчата які там працюють всяко намагаються Вам догодити але деякі цього не помічають.Повірте коли повна посадка то важко за всім слідкувати.А на рахунок тарганів,то вони є по всьому Дрімі і це не лише проблема Солло,а й всього ТЦ.Щоб їх вивести повністтю потрібно зачиняти увесь ТЦ,а цього ніхто робити не буду,зрозуміло по якій причині,тому ми намагаємося всяко з цим боротися і бувають нюанси але дуже рідко.Ви навіть не уявляєте яких зусиль докладає увесь працюючий персонал щоб Вам догодити,потрібно це цінувати.Якщо ж Вам не подобається то просто не приходьте "На вкус и цвет,товарищей нет".
Elaine о пиццерии Solo Pizza:
НЕ ХОДИТЕ В СОЛО ПИЦЦУ! Вчера ужинала с друзьями в Соло на Сагайдачного. Пицца была недожареная, а тортик на десерт вообще несвежий, в общем, проблем с пищеварением избежать не удалось! Да, еще и "добрый" персонал открыл окно так что сквозило прямо по спине, перерь еще и не повернуться и не нагнуться!
Карина о пиццерии Solo Pizza:
Соло Піцца сама гірша піцерія,там не тільки готують погано,а ще й коли з собою береш піццу,сюрпризи в коробки добавляють,у вигляді смажених тарганів!!! Бачу тут офіціанти ссилаються на те що багато людей,важко,і т.д. тому і погано обслуговують,але як на мене це повна фігня...Сама працювала 3 роки офіціанткою,і не залежно від того скільки людей,ти завжди маєш посміхатись,і обслуговувати гостей закладу на 100%.А якщо не виходить,то не треба й потикатись на таку роботу,щоб людям настрій псувати.А тим більше працювати в такому "чудовому" переповненому тарганами закладі! НІКОЛИ НЕ ХОДІТЬ В СОЛО ПІЦЦУ,ЯКЩО ХОЧЕТЕ БУТИ ЗДОРОВИМИ І В НАСТРОЇ!!!! Доречі намірена звертатись у відповідні органи,і буду намагатись зробити все,щоб цей заклад зачинили!!!
Алена о пиццерии Solo Pizza:

Соло Пица может и не самое фишенебелное заведение но то что готовят там плохо это бред. Персонал действително молодой опыт приходит постепено но они пришли работать и работают админестрацыя вполне компетентна, даже представте Света не только имеет понятие но и переодически выполняет эти обязоности сама. На вкус и цвет товарищей нет.

Да кстати если вам не понравилось может проблема не в заведении а в вас лично.

Олег о пиццерии Solo Pizza:

волосы в их фирменной пице это очевидно часть "фирменного рецепта"... либо тупость менеджеров которые ни сайт сделать не могут, ни пицайол в колпаки не способны одеть...


Все заведения сети в Украине

"Solo Pizza"
Киев, Институтская, 2, ТЦ Глобус 3-я
Работает: ВС-ЧТ: 10:00-23:00, ПТ-СБ: 10:00-00:00,

"Solo Pizza"
Киев, Григория Сковороды, 19
Работает: ПН-ПТ: 10:00-19:00,

"Solo Pizza"
Киев, бульв. Чоколовский, 20
Работает: ПН-ВС: 11:30-22:00,

"Solo Pizza"
Киев, Сагайдачного, 31
Работает: ПН-ВС: круглосуточно,

"Solo Pizza"
Киев, просп. Оболонский, 1Б
Метро: минская,
Работает: ПН-ВС: 10:00-22:00,

"Solo Pizza"
Киев, просп. Героев Сталинграда, 24
Работает: ПН-ВС: 11:00-23:00,

"Solo Pizza"
Киев, пр-т Московський, 34В
Работает: ПН-ПТ: 11:00-22:00, СБ-ВС: 11:00-23:00,


Рекламодателям       Пешие походы и путешествия © 2010 - 2020. Все права защищены. Pubs.org.ua Напишите нам       Ищем модераторов